Naidheachdan Eadar-nàiseanta a ’briseadh Naidheachdan Siubhail a ’briseadh Siubhal Gnìomhachais Cultar foghlam Cur-seachad Naidheachdan daoine uallach turasachd Naidheachdan Uèir Siubhail Trending Now

Na 10 cinn-uidhe freelancer as fheàrr san t-saoghal

Na 10 cinn-uidhe freelancer as fheàrr san t-saoghal.
Na 10 cinn-uidhe freelancer as fheàrr san t-saoghal.
sgrìobhte le Harry Johnson

Leis gu bheil ùr-ghnàthachadh didseatach ag atharrachadh mar a tha sinn ag obair, tha uairean oifis àbhaisteach a ’fàs mar rud san àm a dh’ fhalbh.

Cleachd clò-bhuailte, PDF & post-dealain
  • Is e Iapan an dùthaich as miosa airson luchd-obrach neo-cheangailte, le Sgòr Freelancer de dìreach 3.99 / 10. Tha seo gu ìre mhòr air sgàth droch choileanadh a thaobh rannsachaidhean airson obair neo-cheangailte, neart ìosal de chòraichean laghail airson luchd-obrach, agus droch choileanadh air Clàr-amais Beàrnan Gnè Cruinne.
  • Is e Singapore an dùthaich leis an astar as luaithe air an eadar-lìn aig 256.03 Mbps. 
  • Tha an ùidh as motha aig an Òlaind ann an luchd-obrach neo-cheangailte le 1,305 sgrùdadh gan dèanamh airson gach 100,000 neach.

Mar ùr-ghnàthachadh didseatach a ’cruth-atharrachadh na dòigh sa bheil sinn ag obair, agus uairean àbhaisteach oifis a’ fàs mar rud san àm a dh ’fhalbh, tha eòlaichean ionmhais air na dùthchannan as fheàrr san t-saoghal a chomharrachadh gu bhith nan luchd-obrach saor.

Gus an sgrùdadh a dhèanamh, fhuair dùthchannan sgòr àbhaisteach a-mach à 10 airson gach factar, a ’toirt a-steach astar bann-leathann, cosgais bith-beò, neart chòraichean laghail luchd-obrach, clàr-amais sonas agus cothrom air àiteachan co-obrachaidh.

10 dùthchannan as fheàrr airson a bhith ag obair air an ceann fhèin:

rangAinm na dùthchaAstar Bann-leathann an t-Iuchar 2021 (Mbps)Cosgais Bann-leathann gach mìos 2020 (USD)A ’sireadh obair neo-cheangailte gach 100,000Còraichean Reachdail 2019Clàr-amais Beàrnan Gnè Cruinne 2020Cosgais bith-beò gach neach, gach mìos (USD)Àiteachan Co-obrachaidh gach 100,000Clàr-innse sonas 2017-2019Sgòr Freelancer
1Singapore256.0333.431,05880.724971.092.326.3777.35
2Na Seulan Nuadh164.0662.94554120.799944.862.187.37.20
3An Spainn187.8843.4368950.795719.371.586.4016.53
4Astràilia85.3259.25964110.731974.161.957.2236.49
5An Danmhairc208.552.0255880.7821,094.991.087.6466.48
6Canada174.5376.1464990.772889.21.567.2326.45
7An Eilbheis214.8269.3767260.7791,586.172.507.566.36
8Lithuania132.1813.3559960.745617.421.646.2156.35
9An t-Suain163.3148.437970.82953.141.237.3636.34
10Èirinn116.1948.5561670.798979.521.717.0946.27

Singapore a ’faighinn a’ phrìomh àite mar an àite as fheàrr airson obair mar shaor-obrach ann an 2021, le sgòr de 7.35. Tha Singapore a ’faighinn buannachd bho bhann-leathann a tha an dà chuid aig prìs ruigsinneach ($ 33.43 gach mìos) agus super luath (256.03 Mbps). Bidh an dùthaich a ’coileanadh gu làidir anns gach àite, ged nach e seo an t-àite as saoire airson a bhith a’ fuireach agus tha àite ann fhathast airson leasachadh a thaobh an sgòr Clàr-innse Sonas.

Cleachd clò-bhuailte, PDF & post-dealain

Mun ùghdar

Harry Johnson

Tha Harry Johnson air a bhith na dheasaiche sònrachaidh airson eTurboNews airson faisg air 20 bliadhna. Tha e a ’fuireach ann an Honolulu, Hawaii, agus is ann às an Roinn Eòrpa a tha e bho thùs. Is toil leis a bhith a ’sgrìobhadh agus a’ còmhdach na naidheachdan.

Fàg beachd

1 beachd ann

  • Thig còmhla rium leis an àrd-ùrlar sgrìobhaidh artaigil agad. Tha mi nam sgrìobhadair artaigil comasach le eòlas trì-bliadhna le gràmar top-notch saor bho mèirle-sgrìobhaidh.